Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

ATLANTIDA CIVILIZACE BOHŮ - Vladimír Liška, Václav Ryvola

kliknutím zvětšíte
Atlantida-civilizace bohů-kniha
ks
Cena : 219 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:45 ks
Stav: Nová

ŘADA NEZPOCHYBNITELNÝCH HISTORICÝCH FAKTŮ i dalších stop a indicií potvrzujících tezi, že Atlantida není fikcí, ale dějinnou realitou.

Poodhalme závoj tajemství, který naši historii obestírá...

ATLANTIDA CIVILIZACE BOHŮ

Existovaly vyspělé předpotopní civilizace? Čeká teorii o lidské evoluci revize? Je Atlantida jen Platónův mýtus, nebo odráží historickou skutečnost? Mohli být Atlanťané zaniklou vyspělou lidskou rasou v době kamenné, nebo šlo o mimozemšťany? A co vlastně způsobilo tragický konec jejich rozvinuté kultury?

Na tyto a mnohé další otazníky hledá odpovědi záhadologická dvojice Liška-Ryvola. Autoři uvádějí řadu nezpochybnitelných historických faktů i dalších stop a indicií potvrzujících tezi, že Atlantida není fikcí, ale dějinnou realitou. Kauza této záhadné civilizace je však podle nich mnohem složitější, než by se na první pohled mohlo zdát… 

O autorovi:

Vladimír Liška vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, poté se začal věnovat záhadám a nevysvětlitelným jevům. Stal se jedním z vedoucích projektu Záře. Jeho zájmy zahrnují různé obory - zejména historii, parapsychologii a archeoastronautiku. Intenzivně studuje paranormální jevy, speciálně se zabývá historickými záhadami a problematikou UFO. 

Podrobnosti: 

  • Kniha: Největší záhady dávných Čech
  • Autor: Vladimír Liška a Václav Ryvola
  • Vydalo: Černý drak
  • Rok vydání: 2021
  • Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 188

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace