Náramek a náušnice drahé kameny Fiesta Šťastní lidé-M

Sada - náramek a náušnice z drahých kamenů Fiesta Náramek a náušnice tvoří přírodní drahé kameny sladěné do ohnivé temperamentní ...

duhovetricko.cz
Duhové Tričko.cz
Pro váš šťastný, úspěšný, bohatý a zábavný život ...

Náramek a náušnice drahé kameny Fiesta

kliknutím zvětšíte
Fiesta sada šperků
Fiesta sada šperků Drahé kameny šperky
ks
Kód:DK02
Výrobce:Šťastní lidé-M
Cena : 160,- CZK
Dostupnost:skladem
Sklad:1 ks

Sada - náramek a náušnice z drahých kamenů Fiesta

Náramek a náušnice tvoří přírodní drahé kameny sladěné do ohnivé temperamentní kombinace barev: červený jaspis, jasně červený barvený mramor, oranžový karneol, žlutý citrín, bílý kámen kalcit a kouřová záhněda.

Náramek je navlečen na pevné pružence, velikost je univerzální, přizpůsobí se ruce. Usmívající se(Pohodlně padne na ruku cca 17 cm). 

Šířka náramku: 0,5 - 1 cm
Délka náušnic včetně háčku: 5 cm,  háčky náušnic jsou z běžného bižuterního nemagnetického kovu, náušnice jsou opatřeny zarážkami proti vypadnutí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaspis je vyhledávaný kámen, vyniká pestrostí barev, jaspisů je mnoho odrůd. Červený jaspis byl ve středověku považovaný za matku všech kamenů dávající sílu, moudrost a trpělivost, prohřívá organismus a člověka prý podněcuje ke konání dobrých skutků.

Karneol je oranžově zbarvená odrůda achátu (chalcedonu). Oranžovo-červené zbarvení je způsobeno příměsí krevele, (název pochází z latinského carneus=masový). Karneol je kamenem krve, probouzí naši kreativitu, organismu dodává vitalitu a energii. 

Citrín je průzračná, do zlatožluta zbarvená odrůda křemene. Symbolizuje úspěch a moudrost, podporuje naše intelektuální schopnosti a jasné myšlení. Posiluje sebevědomí a vůli prosadit se.

Záhněda je kouřově zbarvená, čirá odrůda křemene. Černé, téměř neprůsvitené záhnědy se nazývají moriony (morion se na první pohled zdá být hnědý až černý, ale při pohledu proti světlu uvidíte, že je průsvitný). Barva záhnědy - kombinace čiré a hnědé, symbolizuje pozitivní harmonii Nebe a Země - vyrovnanost duše a těla. Uklidňuje nás, napomáhá meditaci a abstraktnímu myšlení, pozitivně ovlivňuje duchovní rozvoj osobnosti. 

Jak ošetřovat batiku

Návod na údržbu našich batikovaných výtvorů najdete v našem článku:

Jak pečovat o batikovaná trička (a jiné barevné látky)

Copyright © duhovetricko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© duhovetricko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace