Košík: 0 0,- CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

DRAHÉ KAMENY Jak nám mohou pomoci - Antonín Hrbek

kliknutím zvětšíte
Kniha o drahých kamenech
Kniha o drahých kamenechDrahé kameny a jejich působení knihaDrahé kameny a jejich působení knihaDrahé kameny a jejich působení knihaDrahé kameny a jejich působení knihaDrahé kameny a jejich působení kniha
ks
Cena : 229,- CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:50 ks
Stav: Nová

ABECEDA DRAHÝCH KAMENŮ - Fotografie + popis, léčení, účinky, historie, astrologické působení a mnoho dalšího...

Jak nám mohou pomoci drahé kameny

Kniha je zaměřena přímo na uživatele kamenů a jejím cílem je ukázat, jak mohou drahé kameny skutečně pomoci, jaké jsou jejich silné i slabé stránky a na co je třeba dávat pozor.

Po úvodní části historie následují souvislosti astrologických znamení a drahých kamenů, atlas drahých kamenů s charakteristikami a podrobným popisem jejich účinků na psychiku i zdraví jejich nositele.

Autor v knize rovněž popisuje základní možnosti použití drahých kamenů, způsob jejich výběru a jejich ošetřování pro zvýšení účinků.

O autorovi:

Antonín Hrbek je specialistou na astrologii a drahé kameny. Astrologií se zabývá více než 50 let. Je nezávislým publicistou a autorem nebo spoluautorem třinácti knih a více než čtyři sta publikací doma i v zahraničí. Znalosti a zkušenosti z těchto oborů prohlubuje spoluprací s odbornými pracovišti v USA a v Německu. 

Podrobnosti:

  • Kniha: Jak nám mohou pomoci drahé kameny
  • Autor: Antonín Hrbek
  • Vydalo: nakladatelství Václav Lukeš
  • Rok vydání: 
  • Vazba: pevná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 182

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace