Košík: 0 0,- CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

KNIHA DUCHŮ - Allan Kardec

kliknutím zvětšíte
Kniha duchů Allan Kardec
Kniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan KardecKniha duchů Allan Kardec
ks
Cena : 259,- CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:19 ks
Stav: Nová

OTÁZKY A ODPOVĚDI o všem, co může zajímat lidské bytosti: o životě a smrti, o smyslu života, dobru a zlu, o Bohu, penězích, mezilidských vztazích, o tom, co je správné v různých životních oblastech a dalším...

KNIHA DUCHŮ - KLASIKA DUCHOVNÍ LITERATURY

Základní dílo ezoteriky, světový bestseller. Obsahuje zprávy ze záhrobí. Dílo vzniklo už v polovině 19. století a patří ke klasice duchovní literatury. Autor Allan Kardec a skupinka jeho přátel kladli otázky, na něj jim odpovídali duchové vyvolaní ze záhrobí (Svatý Augustin, Platon, Sokrates, Franklin a další).

Allan Kardec se výzkumu světa duchů věnoval celý svůj život a dal o tomto tématu dohromady obsáhlé informace. Byl přes různá média v kontaktu s více duchy, kteří mu postupně nadiktovali vyčerpávající soubor informací, vysvětlení a ponaučení, týkajících se života a smrti. Tyto informace jsou zde podány formou odpovědí na otázky, které jsou uspořádány podle témat a doplněny komentářem autora.

Svého času byla Kniha duchů jakousi biblí spiritistů, okultistů a esoteriků. Poselství které přináší, je v podstatě věčné a univerzální. Vysvětlují se zde zákony pozemského života; rození, umírání a vtělování duší; karmy či osudu; objasňuje vztah mezi člověkem a Bohem, anděly a jinými duchovními bytostmi; radí se, jak se vypořádat s tragickými událostmi našich životů, i jak se stavět k majetku, tělesným požitkem a vztahem k jiným lidem...

Kniha duchů chce být nejen filozoficko-duchovním vysvětlením lidské existence, ale i praktickým poradcem a morálním usměrňovatelem. Dá se zde najít mnoho životní moudrosti. Každopádně je tato kniha dílem, které by měl mít v knihovně každý vážný milovník okultních nauk.

O autorovi: 

Allan Kardec, vlastním jménem Hippolyte Léon Denizard Rivail byl francouzský pedagog a lékař, známý jako tvůrce systému spiritismu a propagátor této nauky.

Byl vychován jako katolík, učil přírodní vědy a francouzštinu v Paříži. Roku 1855 navštívil spiritistickou seanci a na základě tohoto zážitku se stal přesvědčeným spiritistou. Rozhodl se spiritistické fenomény systematicky prozkoumat a popsat.

Své práce o spiritismu publikoval pod jménem Allan Kardec, jelikož mu prý duch jménem Zefiro sdělil, že se tak jmenoval v jedné své předchozí inkarnací.

(Zdroj životopisu: Wikipedie)

Podrobnosti:

  • Kniha: Kniha duchů
  • Autor: Allan Kardec
  • Vydalo: Eugenika spol. s.r.o.
  • Rok vydání: 2018
  • Vazba: brožovaná bez přebalu matná
  • Počet stran: 184 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace