Košík: 0 0,- CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

POSELSTVÍ ANDĚLŮ Alexa Krieleová

kliknutím zvětšíte
Poselství andělů Alexa Kriele
ks
Cena : 280,- CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:76 ks
Stav: Nová

ODPOVĚDI ANDĚLŮ na naše každodenní otázky. 

POSELSTVÍ ANDĚLŮ 

Andělé jsou poslové Boží. Jsou našimi společníky, ochránci, utěšiteli a průvodci. Znají odpovědi na otázky, které nás zaměstnávají v každodenním životě.

Známá překladatelka andělského jazyka Alexa Krielová sepsala čtyřsvazkové dílo, které bezpochyby patří k základním kamenům vědění o andělech. Díky jejímu přetlumočení andělé k nám mohou sami bezprostředně promlouvat. Zprostředkovávají nám přitom rozsáhlé informace o nebesích a jejich působení na náš každodenní život. Ukazují nám, jak s nimi můžeme navázat kontakt a jak se můžeme naučit jejich poselství přijímat.

V první knize vás andělé podrobně zasvětí do tajemství andělských bytostí a jejich společenství. Předají vám mnoho cenných rad a naučí vás různá cvičení, s jejichž pomocí se naučíte lépe zvládat a překonávat krize a nástrahy každodenního života.

O autorce:

Alexa Kriele studovala filozofii a psychologii a pracovala jako novinářka a trenérka pro manažery. Od roku 1994 zaměřuje své aktivity na knihy o andělech.

Podrobnosti: 

  • Kniha: Zdravá zahrada
  • Autor: Helena Vlašínová
  • Nakladatel: Mgr. Milena Valušková
  • Rok vydání: říjen 2012
  • Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 296

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace