Košík: 0 0,- CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

ZAHRADNÍKŮV ROK - Wolf-Dieter Storl

kliknutím zvětšíte
Wolf-Dieter Storl Zahradníkův rok
Wolf-Dieter Storl Zahradníkův rok Wolf-Dieter Storl
ks
Cena : 349,- CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:24 ks
Stav: Nová

SOBĚSTAČNÁ ZAHRADA V PRŮBĚHU ROKU. Setí - Pěstování - Sklizeň. Návodné postupy, tipy, barevné fotografie.

ZAHRADNÍKŮV ROK

Vypěstujte si svou vlastní živou stravu!

Vlastníma rukama sít i sklízet. Byliny, koření i plody sbírat ve volné přírodě. Krátce a stručně: postarat se sám o sebe, a to natrvalo, biologicky, přírodními metodami. Etnobotanik a autor bestsellerů Wolf-Dieter Storl to dělá už desítky let – a předává své bohaté znalosti dál.

S humorem i napínavě hovoří o vlastních úspěších i chybách, jichž se dopustil jako samozásobitel. A ukazuje, jak to jde: Připravit půdu, vypěstovat sazeničky, připravit vysoce kvalitní kompost, pečovat o zahradu, přírodním způsobem bojovat se „škůdci“ a mnoho dalších věcí.

Plná pokladnice profesionálních a zasvěcených informací pro začátečníky i pokročilé! 

O autorovi:

Wolf-Dieter Storl je vystudovaný etnobotanik, kulturní antropolog, docent sociologie a spisovatel. Je autorem asi dvaceti knih o zahradě, magii, bylinách, šamanismu, přírodním pěstování a léčitelství. Přednášel na univerzitách ve Vídni, Bernu, Oregonu i Indii. Pobýval mezi léčiteli indiánského kmene Čejenů, mezi tradičními farmáři Švýcarska, mezi americkými spiritualisty i mezi původními obyvateli Indie a Tibetu. Už jako kluk žil v divočině, poznával jedlé lesní plodiny, ovoce, byliny, houby… a učil se “přežít”.

Podrobnosti: 

  • Kniha: Zahradníkův rok
  • Autor: Wolf-Dieter Storl 
  • Vydalo: Fontána
  • Rok vydání: 2016
  • Vazba: Vázané, pevné desky, matné
  • Počet stran: 127

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace