Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

ŽÍT S RADOSTÍ - Sanaya Roman

kliknutím zvětšíte
Žít s radostí Sanaya Roman
Žít s radostí Sanaya RomanŽít s radostí Sanaya RomanŽít s radostí Sanaya RomanŽít s radostí Sanaya RomanŽít s radostí Sanaya RomanŽít s radostí Sanaya Roman
ks
Cena : 219 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:89 ks
Stav: Nová

Život nemusí být těžký. Můžete si tvořit ŠŤASTNÝ ŽIVOT PLNÝ RADOSTI a tím zároveň podpořit i ostatní, aby také našli svou sílu a sebe sama. 

Žít s radostí! - Klíče k osobní síle a duchovní transformaci

Tato kniha je propracovaný ucelený a láskyplný kurz osobního a duchovního růstu.

Vnesete-li do svého každodenního života mnohem více radosti, harmonie, smyslu a vnitřního míru, začnete si bez úsilí přitahovat nejen své vyšší dobro a lásku, ale také hojnost všeho, co chcete mít.

V tomto jubilejním vydání se kromě původního textu, který je cele zachován, seznámíte s několika novými channelingovými postupy, naleznete zde více než 300 pozitivních afirmací a 18 praktických cvičení, jež vám umožní lépe uplatnit osvojené poznatky v každodenním životě. Závěrem kniha přináší příběhy čtenářů, kteří se rozhodli autorce napsat o tom, jak jim Orinovo poselství v životě pomohlo.

Orin, Sanayn průvodce, se kterým se spojuje prostřednictvím vědomého chanellingu, je nefyzická entita, kterého Sanaya vnímá jako bytost lásky, moudrosti a soucítění. Orin nikdy neříká lidem, co by měli dělat, nebo jak by měli žít své životy. Když mu lidé kladou otázky, nabízí jim návrhy a nápady, aby jim tak pomohl vidět více možností. Lidem neustále říká, že Vesmír je přátelský, nabízí hojnost a všechno se v něm se děje dokonale pro naše dobro, i když možná někdy nerozumíme proč, a že si můžeme vybrat růst spíše prostřednictvím radosti než prostřednictvím boje. Orin vede lidi k tomu, aby přijímali z jeho knih pouze ty myšlenky, které se zdají být pravdivé nejhlubší části jejich bytosti a odložili stranou to, co odporuje jejich vlastní zkušenosti.

Převážná část vedení, které Orin poskytl lidem prostředni, je zprostředkována v jeho šesti knihách:

 • Žít s radostí
 • Osobní síla skrze uvědomění
 • Duchovní růst
 • Chanelling – jak se spojit se svým duchovním průvodcem
 • Tvoření peněz
 • Láska duše

O autorce: 

Sanaya Roman je autorka, která po více než 25 let přijímá prostřednictvím chanellingu vedení od Orina, moudrého a jemného duchovního učitele, který jí předal množství knih, audio kurzů a meditací. Chanelling představuje schopnost nechat svou identitu rozšířit se mimo své já a pojmout rozšířenou perspektivu. Mnozí lidé zažívají tento stav, když dělají práci, kterou milují a cítí se jasnější, moudřejší a více inspirování, než ve svém normálním stavu uvědomování. Někteří nazývají tento rozšířený stav zmíněným chanellingem, jiní inspirací, kreativním myšlením, intuitivním vhledem nebo rozšířeným vědomím.
Všechna práce Orina souží lidem - aby rozvinuli svůj potenciál, nalezli svou vlastní moudrost a duchovně rostli. 

Sanaya Roman se vždy zajímala o metafyziku a tento obor také vystudovala na Universitě v Kalifornii v Berkley v USA. Mezi její oblíbené knihy patří knihy od Jane Roberts a Alice Bailey. Sanaya Roman spolupracuje s Duane Packerem, který se autorsky podílel zejména na knihách Tvoření peněz a Chanelling – Jak se spojit se svým duchovním průvodcem. Duane Packer má schopnost jasnovidného vidění, schopnost vidět energetická pole v těle a kolem těla, a široké schopnosti pomoci lidem dosáhnout rozšířených stavů vědomí a vnímat jemné energie. Má vědecké vzdělání (titul Ph.D. v geofyzice) a mnohaleté zkušenosti při vedení kurzů a terapie práce s tělem. Duane spolupracuje se svým průvodcem DaBenem, nefyzickou bytostí, v oblasti vědy a léčení.

(Zdroj životopisu: https://www.samsara.cz/Autori/Sanaya_Autor.php)

Podrobnosti:

 • Kniha: Žít s radostí - klíče k osobní síle a duchovní transformaci
 • Autor: Sanaya Roman
 • Vydalo: nakladatelství MONÁDA
 • Rok vydání: 2019
 • Vazba: brožovaná
 • Počet stran: 232 

  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace