Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

ŘEKNI MI, KDE TĚ BOLÍ A JÁ TI ŘEKNU PROČ - Michael Odoul

kliknutím zvětšíte
Řekni mi kde tě bolí a já ti řeknu proč
Řekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu pročŘekni mi kde tě bolí a já ti řeknu proč
ks
Cena : 212 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:55 ks
Stav: Nová

Bolesti těla - jako vzkazy duši. Naše tělo mluví, jen mu musíme umět naslouchat...

ŘEKNI MI, KDE TĚ BOLÍ A JÁ TI ŘEKNU PROČ

Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
 
Michael Odoul se ve své knize obrací na všechny, kdo hledají klíč k porozumění nemocem a bolestivým příznakům svého těla. Alergie, bolesti v krku, záněty, cysty, bederní ústřel, migréna, bolesti uší, nadváha, ischias, křeče, závratě, oční choroby, anorexie, bulimie, rakovina atd., to vše jsou projevy napětí, nesouladu, nerovnováhy, nevědomého rozporu či potlačovaného konfliktu, kterými se naše nitro snaží promluvit.
 
Tělo každého z nás vypovídá (ba přímo křičí) o tom, čím trpíme v hloubi sebe samých. Odoulova kniha, které se ve Francii prodalo přes pět set tisíc výtisků, nás učí řeči těla rozumět. Učí nás pochopit psychoenergetické mechanismy, jejichž poruchy jsou zdrojem nemocí a brání nám v plném rozvoji. Když se naučíme vnímat člověka (a tedy sebe sama) jako propojený celek, kde „vše souvisí se vším“, zjistíme, že vazby a spojitosti mezi tělem, tělesnými orgány a jejich funkcemi na jedné straně a psychikou na straně druhé, nejsou žádná magie, ba ani ezoterika, ale že jde o čistě biologické vyjádření našeho stavu. Klíčem k tomuto pochopení je právě tato kniha.
 
O autorovi:

Michel Odoul je zakladatel Francouzského institutu šiacu a znalec východních léčebných tradic, v nichž tvoří fyzické tělo, mysl a duch jeden celek. 

Je autorem několika knih, v nichž se věnuje řeči těla a tělesné harmonii. K jeho nejznámějším publikacím patří: Řekni mi, kde tě bolí a já ti řeknu přoč, Harmonie energií, Ke zdrojům nemoci: Od individuální k planetární ekologii, Základy šiacu.

  • Kniha: Řekni mi, kde tě bolí a já ti řeknu proč
  • Autor: Michael Odoul
  • Vydalo: Rybka
  • Rok vydání: duben 2017
  • Vazba: vázaná s přebalem matná
  • Počet stran: 240

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace