Košík: 0 0,- CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

Doprava a poštovné

V létě, v zimě, ve sněhu, v dešti... vozíme na kole našim šťastným zákazníkům duhové zásilky. Občas se cestou stavíme u řeky, dáme si nějakou dobrůtku, vykoupeme se v Sázavě, čteme si, povídáme si... a vymýšlíme, co nového zase vytvoříme... 

Zásilky odesíláme denně! Usmívající se

Doručování zásilek Duhové Tričko Šťastní lidé 

Trička zasíláme zabalená v bublinkové obálce, větší zásilky v krabicích. Odesíláme ještě tentýž den, jakmile obdržíme objednávku (pokud není zrovna víkend nebo svátek). Při platbě předem převodem na účet odesíláme balíčky ten den, kdy se platba připíše na účet. 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ

1) ČESKOU POŠTOU

 • Doporučený dopis: 77 Kč 

Menší zásilky - v bublinkové obálce do 5 cm (max. 4 ks triček a menší věci). Doručení za 1 až 4 dni. 

 •  Doporučený balíček: 99 Kč
Větší zásilky - v krabici (nad 4 ks triček, větší a těžší věci - barva na vlasy, svíčky, mikiny, polštáře...) Doručení za 1 až 4 dni.  
 • Balík Do ruky: 145 Kč

Největší zásilky - velká krabice (doručení za 1 až 2 dny). Balíkem do ruky pošta doručí zásilku obvykle do druhého dne, max. do 2 dnů. Tuto službu doporučujeme využít pokud balíček potřebujete doručit nutně rychle, nebo jste si vybrali velké věci (polštáře a p.)

 • DOPIS na Slovensko: 210 Kč (Při nákupu nad 4000 Kč poštovné ZDARMA)

 

2) PŘES ZÁSILKOVNU

 • Doručení Zásilkovou na výdejní místo v ČR: 69 Kč

Vyberete si výdejní místo Zásilkovny, kam to máte od vás nejblíže (při objednání se vám nabídne seznam výdejních míst) a zásilku si vyzvednete tam. Doporučujeme zvolit tuto variantu, pokud to máte do Zásilkovny blízko, je to nejlevnější. Zásilkovna doručuje od 1 do 4 dní.

 • Doručení Zásilkovou na vaši adresu: 95 Kč 

Zásilkovna doručí zásilku prostřednictvím kurýrních služeb až na vaši adresu. Doba doručení je standartní od 1 do 4 dní.

 • Doručení Zásilkovnou na výdejní místo na Slovensku: 95 Kč

Pokud nechcete platit drahé poštovné České Pošty na Slovensko, můžete zvolit tuto variantu. Balíček si vyzvednete na některém z výdejních míst Zásilkovny na Slovensku viz https://www.zasielkovna.sk.

 • Doručení Zásilkovnou na adresu na Slovensku: 190 Kč

Při nákupu nad 4000 Kč poštovné ZDARMA

 

3) E-MAILEM

 • Zaslání elektronického zboží e-mailem: 0 Kč

Elektronické zboží (kurzy, knihy, návody...) vám po zaplacení zboží pošleme zdarma e-mailem.

 

4) OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ 

 • Osobní vyzvednutí: 0 Kč

Po zaplacení předem na účet si můžete zboží vyzvednout v našem skladu v Týnci nad Sázavou (obec Pecerady) osobně. V tom případě pochopitelně neplatíte za poštovné nic. Většinou býváme doma, stačí zavolat a domluvit se. Rádi vás uvidíme. Usmívající se

 

PLATBA:

 • Platba předem PŘEVODEM NA ÚČET:  0 Kč  
Doporučujeme využít tuto variantu placení, je to rychlé, přehledné a nejlevnější. 
Peníze (částku uvedenou v objednávce, tj. zboží + poštovné) zašlete na číslo účtu:
2700904069 / 2010 (Fio banka). Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.
 
Pokud vkládáte na účet peníze ze Slovenska, prosíme vkládat v euro! (Přepočítejte prosím cenu za zboží dle aktuálního kurzu). Pokud budete potřebovat náš IBAN pro platbu ze zahraničí, zde je:CZ9220100000002700904069.
 
 • Platba při převzetí zboží NA DOBÍRKU u České pošty: 40 Kč, u Zásilkovny: 20 Kč

Nechce-li platit převodem na účet, odešleme vám zboží na dobírku. Tato služba stojí u České pošty 40 Kč, u Zásilkovny 20Kč. K výše uvedeným cenám za dopravu si tedy ještě připočtěte 20 - 40Kč za dobírku. Peníze předáte poštovnímu doručovateli a pošta je doručí na náš účet. 

Pokud si objednáte zásilku na dobírku, nepřevezmete ji a balíček se nám vrátí, budeme po vás požadovat poštovné. U každé zásilky je uvedené sledovací číslo a je na vás, abyste si balíček ohlídali.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace