Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

JISTOU CESTOU K BOHATSTVÍ - Wallace D. Wattles

kliknutím zvětšíte
Jistou cestou k bohatství kniha
Jistou cestou k bohatství knihaJistou cestou k bohatství knihaJistou cestou k bohatství knihaJistou cestou k bohatství knihaJistou cestou k bohatství kniha
ks
Cena : 129 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:49 ks
Stav: Nová

MYŠLENKY, KTERÉ MÁME DNES, URČUJÍ NAŠI BUDOUCNOST.  

Víte, že vaše myšlenky mají velký vliv na váš život? Všechno, čeho jsme doposud dosáhli nebo co kolem sebe vidíme, nebyla kdysi nic jiného než myšlenka nebo nápad, který byl někdo schopen proměnit v realitu. 

Podle Wallace Wattlese, autora této knhy, myšlenky způsobují, jaký bude váš budoucí život. Jsou zodpovědné za vaše vztahy, zdraví, štěstí a dokonce bohatství!

Dostanete to, na co myslíte. Když myslíte na to, co v životě nechcete, dostanete to. Soustředíte-li se všek na to, co chcete, také to dostanete.... a často mnohem víc, než jste žádali. 

"Jestliže o něčem dokážete snít, dokážete to i udělat." (Walt Disney)

Jistou cestou k bohatství

Nebojte se mít velké sny! Vytvořte si jasnou vizi toho, jak by měl váš život vypadat a co opravdu chcete. Držte se své vize a neztraťte ji, bez ohledu na to, co se ve vašem životě děje. 

Budete-li se řídit pokyny této knížky, zbohatnete nejen vy, ale také všichni lidé, kteří se s vámi dostanou do styku. Bohatství, které získáte, bude ve stejném poměru, do jaké míry budete mít jasnou vizi, pevný záměr, stálou víru a hlubokou vděčnost.

"Jedna z nejlepších knih, která kdy byla vůbec napsaná." (New Awareness Magazine)

"Jemná filozofie, která zavrhuje soutěživost a podvádění a vybízí ke spolupráci." (Publishers Weekly)

O autorovi: 

O životě Wallace Wattlese se mnoho neví. Narodil se v USA na konci 19. století. Studoval různá světová náboženství a různé fiozofie, včetně Descartese, Spinozy, Leibnitze, schopenahaura, Hegel, Emersona a dalších. Díky těmto neúnavným studiím a zkouškám objevil a začal praktikovat techniku kreativní vizualizace a napsal knížky popisující tyto zásady. V životě ho pronásledovala chudoba a strach z bídy. Své metody dotáhl k dokonalosti a díky nim začal ke konci života bohatnout. Žil podle stránek svých knih a před svou smrtí vydělal spoustu peněz a těšil se dobrému zdraví. Podle jeho dcery byl jeho život vskutku plný síly!

Wallace Wattles zemřel krátce po vydání své knihy Science of Getting Rich v roce 1910. Přestože jeho dílo bylo skoro zapomenuto, ti, kdo ho studovali a řídili se jeho zásadami, měli pozoruhodné výsledky, zbohatli! Veškerá literatura minulého století, která se zabývá osobním rozvojem a budováním úspěchu, staví z velké části na učení této knihy a ovlivnila velikány jako Napoleona Hilla, Earla Nightingala, Roberta Schullera, Joa Karbo, Anthonyho Robbinse a další.

Podrobnosti:

  • Kniha: Jistou cestou k bohatství
  • Autor: Wallace Delois Wattles
  • Vydalo: Nakladatelství Čintámani
  • Rok vydání: květen 2011
  • Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 110

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace