Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

LÉČITELÉ, JASNOVIDCI A MÁGOVÉ (Moje svědectví o tom, jak jsem je potkal) Jiří Kuchař

kliknutím zvětšíte
Léčitelé, jasnovidci a mágové
ks
Cena : 333 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:19 ks
Stav: Nová

SVĚDECTVÍ o 40ti letech života, během kterého autor potkával léčitele, jasnovidce a mágy a také lidi, kteří se v těchto oborech pohybovali.

U nás i v zahraničí jsem se setkal s řadou legendárních postav. Byly to nádherné okamžiky, během nichž jsem zažil a pochopil, že existují schopnosti, kterými sice běžně nedisponuje každý, ale za určitých okolností je v sobě můžeme najít. K jejich probuzení někdy stačí nečekané setkání, zkušenost nebo intuitivní vhled do nastalé situace. Satori (náhlé osvícení), které člověku připraví život. 

Ve svých osudech stěží dohlédneme začátek. Konec neznáme. Važme si každého dne. Možná právě dnes je ten nejlepší k poznání toho, jak se svět točí. Po přečtení této knihy pochopíte, že nezáleží jen na našich slovech, ale také na našich myšlenkách. S tímto vědomím jsem ji pro vás psal...

O autorovi:

Jiří kuchař vystudoval stavební fakultu ČVUT. V roce 1983 se stal externím spolupracovníkem Psychoenergetické laboratoře a přátelil se s předními léčiteli, výzkumnými pracovníky a spirituálními učiteli. Od roku 1991 působí v nakladatelském a publikačním oboru. S jeho články se můžete pravidelně setkávat v měsíčníku Regenerace. 

Podrobnosti:

  • Kniha: Léčitelé, jasnovidci a mágové
  • Autor: Jiří Kuchař
  • Vydal: Eminent
  • Rok vydání: 2021
  • Vazba: pevné s přebalem
  • Počet stran: 408

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace