Košík: 0 0 CZK
Název eshopu
Nastavte si v admin / nastavení / předvolby / SEO

TVOJE IMUNITA JE TVŮJ NEJLEPŠÍ LÉKAŘ - MUDr. David Frej

kliknutím zvětšíte
Tvoje imunita-David Frej
ks
Cena : 229 CZK
Dostupnost:do 14 dnů
Sklad:50 ks
Stav: Nová

Co je imunitní systém? Jak funguje a jak ho podpořit? Vyvážený životní styl a přírodní prostředky pro dokonalou imunitu.

Dozvíte se, jak posílit obranyschopnost a prodloužit si život...

TVOJE IMUNITA

Naše zdraví, životní rovnováha a délka života souvisejí s tím, jak funguje náš imunitní systém, naše obranyschopnost. Armáda buněk, která do něj patří, stojí na stráži a stará se o to, aby do našeho těla nevnikly škodlivé mikroorganismy a cizorodé látky. Silný imunitní systém znamená zdraví a vitalitu, protože nás chrání před infekcemi a také před rakovinnými buňkami.

V této knize se seznámíte s tím, jak imunitní systém funguje, s faktory, které jej oslabují, a především s možnostmi, jak je aktivně ovlivnit. Dozvíte se, jak životosprávou — kam patří třeba vyvážená strava, protistresové techniky, pohyb nebo kvalita spánku — zdravě posílit obranyschopnost a prodloužit si život. Pomohou vám také doplňky stravy, byliny a jejich směsi, které autor ověřil svojí dlouholetou praxí. Jejich seznam a popis najdete v knize také.

O autorovi:

MUDr. David Frej po ukončení studia lékařství v Praze pracoval jako internista. Holistickou a funkční medicínu a výživu studoval v Albuquerque v novém Mexiku (USA), v Rakousku a indické Puně. V praxi se zabývá svým systémem funkční medicíny zaměřeným na léčbu zánětu a s ním souvisejícími chronickými civilizačními nemocemi, na výživu a žiovtosprávu, biologické rytmy a podporu detoxikace organismu. Věnuje se ozdravným pobytům, přednáškám a seminářům. Pravidelně publikuje v měsíčníku Regenerace a je častým hostem televizních a rozhlsových pořadů. 

Podrobnosti: 

  • Kniha: Tvoje imunita je tvůj nejlepší lékař
  • Autor: David Frej
  • Vydalo: Eminent
  • Rok vydání: 2020
  • Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
  • Počet stran: 184

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace